Ворог продовжує наступ: Залужний заявив, що окупанти випускають на фронті від 40 до 60 тис. боєприпасів щодня

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний розповів канадському начальнику штабу збройних сил про ситуацію на фронті і заявив, що занепокоєний розташуванням ракетних систем уздовж кордону України з боку Білорусі, передають Патріоти України.

Дослівно: "Поспілкувався телефоном з начальником штабу оборони Збройних сил Канади генералом Вейном Дональдом Ейром. Ознайомив колегу із ситуацією на фронті. Вона напружена, але повністю контрольована.

Занепокоєння викликає розташування ракетних систем уздовж державного кордону з боку республіки Білорусь, зокрема на аеродромі Зябрівка".

Деталі: За його словами, по всій лінії фронту противник продовжує наступати. При цьому окупанти здійснюють близько 700-800 обстрілів позицій українських військових щодня, застосовуючи від 40 до 60 тисяч боєприпасів.

Основні зусилля ворог зосереджує на витісненні українських військ із Донецької області. Найбільш напружена ситуація, за словами Залужного, зараз на напрямку Авдіївка-Піски-Марʼїнка. Головнокомандувач ЗСУ підкреслив, що росіяни продовжують обстрілювати мирні міста і села України.

Найбільше страждають від ворожих обстрілів Миколаїв, Харків, Марганець, Нікополь, Березнегувате. Він також подякував генералу Ейру за допомогу в підготовці українських військових: "В умовах важких бойових дій ми відчуваємо брак викладацького складу, адже всі, хто можуть тримати зброю і вміють воювати, знаходяться у бойових порядках".

Мобілізація навряд чи дасть змогу РФ створити ефективні бойові підрозділи для війни проти України, - ISW

неділя, 25 вересень 2022, 7:01

У РФ "часткова" мобілізація продовжує поспішно змушувати тисячі росіян вступати на військову службу. Однак навряд чи таким чином Кремлю вдасться створити ефективну бойову силу. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW). Аналітики за...

Ні мільйон, ні три мільйона новобранців путіна не врятують: Арестович розповів, що Україна може протипоставити 'частковій' мобілізації на росії

неділя, 25 вересень 2022, 6:42

Україна вже тримає у війську близько мільйона вмотивованих бійців, навчених, або навчання котрих триває не за скороченим планом, як у ворога. Радник Офісу президента України Олексій Арестович вважає, що, якщо буде необхідно, в Україні можуть мобілізува...