Окупанти досі намагаються захопити Київ, однак безрезультатно. Українські захисники продовжують відкидати ворогів від столиці, передають Патріоти України.
Високопосадовець міноборони США розповів, що українські війська відкинули окупантів на лінію фронту на схід від Києва. Наразі вони розташовані приблизно за 55 кілометрів до центру столиці.
За словами представника Пентагону, у східному напрямку окупаційні війська наразі розташовані на 25 – 35 кілометрів далі, ніж 22 березня. Водночас на північний захід від центру Києва вороги почали окопуватися та встановлювати оборонні позиції. Вони не наближалися до центру міста по цій лінії. Російські війська розташовані за 15 – 20 кілометрів від центру столиці на північний захід.
За словами посадовця, загарбники активізувалися на Донбасі. Він зауважив, що вороги "застосували набагато більше енергії" в Луганській та Донецькій областях.
Ми починаємо спостерігати, як вони начебто окопуються навколо Києва, але насправді намагаючись більше йти атаку, ніж раніше. Більше енергії витрачається на цю східну частину,
– зазначив чиновник. Він додав, що наразі ситуація трохи змінилася, порівнюючи з тією, про яку в Пентагоні говорили раніше.
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...