
Увечері в неділю, 3 липня, російські окупаційні війська вдруге за добу атакували місто Краматорськ на Донеччині. Було зафіксовано декілька "прильотів" ворожих снарядів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, передають Патріоти України.
Противник знову бив по місту із реактивних систем залпового вогню. Наслідки цього обстрілу з'ясовувалися владою. "Залишайтесь в укритті!" – написав Гончаренко.

Згодом у Краматорській міській раді повідомили, що внаслідок дій агресора була поранена жінка.
Ворог прицільно стріляв з РСЗВ "Смерч" по приватному сектору та спальних районах міста. Були пошкоджені будинки місцевих жителів – приватні та багатоквартирні, та школа. "Зараз працюють вибухотехнічні служби", – сказано в повідомленні.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...