Ворог ціною великих втрат знов захопив міст через Дніпро, що веде до Херсону. Ворог також намагається отримати контроль над дамбою Північнокримського каналу для подачі води до Криму

херсон

Після жорстоких боїв на підступах до Херсона українська армія втратила контроль за переправою до обласного центру. Про це повідомив голова облдержадміністрації Геннадій Лагута, зазначають Патріоти України.

«Ворог значними силами і з великими втратами подолав оборону міста. Закликаємо зберігати спокій та не піддаватися паніці. Керівництвом області докладається максимум зусиль щодо підтримання правопорядку та збереження людських життів. Ситуація залишається напруженою, проте обіцяємо зробити все можливе для її врегулювання», — заявив очільник області.

На рубежі Херсон — Нова Каховка — Каховка, російські окупанти намагаються взяти під контроль дамбу Північнокримського каналу. Станом на другу половину дня 25 лютого Каховська ГЕС перебуває під контролем ворога. Про це також повідомив голова Херсонської ОДА Геннадій Лагута.
На підступах до Каховської ГЕС у районі сіл Козацьке та Веселе продовжуються важкі бої.
Генічеськ залишається повністю під контролем ворога. На Антонівському мосту з боку Херсона знаходяться українські захисники, з боку Олешок — ворожа військова техніка. Сам міст місцями пошкоджено.
Раніше командування Сухопутних військ ЗС України повідомляло, що ворог намагається отримати контроль над дамбою Північнокримського каналу, щоб відновити подачу води в окупований Крим. З півострова на материкову частину України зафіксовано рух ворожої військової техніки.

Україна готує ривок на фронті: Шмигаль розкрив для партнерів в Гданську на найближчий тиждень

четвер, 25 червень 2026, 19:38

Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...

Українське зерно могло стати платою за "Шахеди" для Росії: Спливли подробиці поставок до Ірану

четвер, 25 червень 2026, 19:10

Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...