Ворог ціною великих втрат знов захопив міст через Дніпро, що веде до Херсону. Ворог також намагається отримати контроль над дамбою Північнокримського каналу для подачі води до Криму

херсон

Після жорстоких боїв на підступах до Херсона українська армія втратила контроль за переправою до обласного центру. Про це повідомив голова облдержадміністрації Геннадій Лагута, зазначають Патріоти України.

«Ворог значними силами і з великими втратами подолав оборону міста. Закликаємо зберігати спокій та не піддаватися паніці. Керівництвом області докладається максимум зусиль щодо підтримання правопорядку та збереження людських життів. Ситуація залишається напруженою, проте обіцяємо зробити все можливе для її врегулювання», — заявив очільник області.

На рубежі Херсон — Нова Каховка — Каховка, російські окупанти намагаються взяти під контроль дамбу Північнокримського каналу. Станом на другу половину дня 25 лютого Каховська ГЕС перебуває під контролем ворога. Про це також повідомив голова Херсонської ОДА Геннадій Лагута.
На підступах до Каховської ГЕС у районі сіл Козацьке та Веселе продовжуються важкі бої.
Генічеськ залишається повністю під контролем ворога. На Антонівському мосту з боку Херсона знаходяться українські захисники, з боку Олешок — ворожа військова техніка. Сам міст місцями пошкоджено.
Раніше командування Сухопутних військ ЗС України повідомляло, що ворог намагається отримати контроль над дамбою Північнокримського каналу, щоб відновити подачу води в окупований Крим. З півострова на материкову частину України зафіксовано рух ворожої військової техніки.

Українці не хочуть конфлікту з Польщею? Шо показали результати соціологічного дослідження

середа, 24 червень 2026, 18:50

Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...

Претензії до Трампа: Росія вперше звинуватила США у зриві домовленостей саміту на Алясці, - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:42

Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...