Ворог все більше втрачає вирішальний чинник своїх успішних наступів: Росіяни відчувають нестачу снарядів і змушені економити, - Сирський

Саме завдяки астрономічному застосуванню артилерійських снарядів у ''вогняних валах'' росіянам весною-літом вдавалося пересаджувати українську оборону

Російські війська відчувають брак боєприпасів. Тому окупанти вимушені економити снаряди. Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський в ефірі телемарафону.

"Рівень витрати боєприпасів (з боку РФ, - ред.) ну просто безпрецедентний. Саме тому що розмах бойових дій і інтенсивність бойових дій можна порівняти тільки з періодом Другої світової війни. Я вже бачу, що дефіцит зараз вже настає (озброєння у РФ, - ред). Ще десь місяць тому ми відповідали одним артпострілом на 6-10 їхніх пострілів, то зараз це відношення змінилося. Вони почали відчувати брак снарядів", - сказав Сирський.

Він зазначив, що українські військові намагаються знищувати боєприпаси окупантів ще перед тим, як вони потраплять на позиції. ЗСУ обстрілюють логістичні шляхи росіян.

"Ворог не відчуває себе в безпеці, і під час перевезення боєприпасів ми намагаємося здійснювати вогневий контроль на всьому шляху пересування його логістичних вантажів. Тому вони вимушені економити", - додав командувач.

Брак ракет Patriot коштує життів: Експерт про те, чи врятують Україну від російської балістики запаси союзників

вівторок, 4 серпень 2026, 8:30

Україна опинилася у критичній ситуації через гострий дефіцит ракет до систем Patriot, що робить країну вразливою перед масованими ударами російської балістики. Про це у Facebook написав радник президента України та фахівець із радіотехнологій Сергій «Ф...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 4 серпня

вівторок, 4 серпень 2026, 7:50

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 04.08.26 орієнтовно склали: