
Російські війська відчувають брак боєприпасів. Тому окупанти вимушені економити снаряди. Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський в ефірі телемарафону.
"Рівень витрати боєприпасів (з боку РФ, - ред.) ну просто безпрецедентний. Саме тому що розмах бойових дій і інтенсивність бойових дій можна порівняти тільки з періодом Другої світової війни. Я вже бачу, що дефіцит зараз вже настає (озброєння у РФ, - ред). Ще десь місяць тому ми відповідали одним артпострілом на 6-10 їхніх пострілів, то зараз це відношення змінилося. Вони почали відчувати брак снарядів", - сказав Сирський.
Він зазначив, що українські військові намагаються знищувати боєприпаси окупантів ще перед тим, як вони потраплять на позиції. ЗСУ обстрілюють логістичні шляхи росіян.
"Ворог не відчуває себе в безпеці, і під час перевезення боєприпасів ми намагаємося здійснювати вогневий контроль на всьому шляху пересування його логістичних вантажів. Тому вони вимушені економити", - додав командувач.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...