
Російські війська розмістили реактивні установки "Град" безпосередньо поруч із територією станційного сухого сховища відпрацьованого ядерного палива на ЗАЕС. "Енергоатом" попереджає про можливі провокації з боку Росії, передають Патріоти України.
Важке озброєння розміщено біля шостого енергоблоку станції. Там же окупанти раніше у таємному режимі будували "захисні споруди", порушуючи всі умови з організації ядерної та радіаційної безпеки.
"Найбільш вірогідна провокація, що готується, – обстріли протилежного берегу Дніпра, зокрема міст Нікополь та Марганець, цими установками "Град" безпосередньо з майданчику ЗАЕС, користуючись "прикриттям" енергоблоків та сховища відпрацьованого ядерного палива", - йдеться у повідомленні.
Енергоатом звертається до МАГАТЕ й усієї світової атомної спільноти, інформуючи про додаткове розміщення РСЗВ "Град" безпосередньо на майданчику ЗАЕС: "Вкотре закликаємо створити безпекову зону всередині та навколо станції за її повної демілітаризації й деокупації".
У краснодарському краї рф 25 червня сталася пожежа на Полтавській нафтобазі через "падіння уламків", як визначають путінські чиновники. Рух дорогою перекрито, на місці працюють екстрені служби, передають Патріоти України з посиланням на заяву глави кра...
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...