Ворог загине від власної зброї: ЗСУ застосували ворожий "Солнцепек" проти самих окупантів

Українські захисники вперше використовували потужні ворожі важкі вогнеметні системи "Солнцепек" проти самого противника. Про це повідомив спікер Одеської ОВА Сергій Братчук у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.

За його словами, сталося це на Ізюмському напрямку. "Боєкомплект і заряджаюча машина в наявності є", - додав він. Раніше українські бійці показували російську важку транспортно-заряджаючу машину зі складу важкої вогнеметної системи ТОС - 1А "Солнцепек", кинуту окупантами в полі. Це машина, яка повинна працювати в комплексі, але в колоні, яку розбили "холодноярці", була лише одна машина з усього комплексу.


Дефіцит палива у ворога наростає: Зеленський підтвердив ураження у ніч на 28 червня ще двох НПЗ в Росії (відео)

неділя, 28 червень 2026, 13:58

Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...

Інструмент допомоги Євроінтеграції? - Зеленський ініціював нову державну нагороду

неділя, 28 червень 2026, 13:16

До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...