Ворог завжди почуватиметься в небезпеці: Група ССО України знищила патруль у тилу окупантів (відео)

Воїни Сил спеціальних операцій ЗС України показали знищення групи із трьох окупантів. Операцію наші воїни здійснили під час розвідки у ворожому тилу. Відео, зняте захисниками, 11 травня оприлюднив Telegram-канал ССО Збройних сил України, передають Патріоти України.

Російські військовослужбовці патрулювали територію і цей патруль для них виявився останнім. "Походу, їх там троє", – сказав один із воїнів ССО, коли побачив загарбників. Оцінивши обстановку, командир групи вирішив розпочати бій із противником.

"Підтверджено знищення трьох окупантів. Із боку наших воїнів втрат немає. Навіть у тилу ворог завжди почуватиметься в небезпеці! Працюємо!" – написала пресслужба військових.

Ніж у серце Кремля: Далекобійні удари ЗСУ впливають на геополітичне становище Росії, - військовий дипломат

субота, 27 червень 2026, 8:48

Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: