
Воїни Сил спеціальних операцій ЗС України показали знищення групи із трьох окупантів. Операцію наші воїни здійснили під час розвідки у ворожому тилу. Відео, зняте захисниками, 11 травня оприлюднив Telegram-канал ССО Збройних сил України, передають Патріоти України.
Російські військовослужбовці патрулювали територію і цей патруль для них виявився останнім. "Походу, їх там троє", – сказав один із воїнів ССО, коли побачив загарбників. Оцінивши обстановку, командир групи вирішив розпочати бій із противником.
"Підтверджено знищення трьох окупантів. Із боку наших воїнів втрат немає. Навіть у тилу ворог завжди почуватиметься в небезпеці! Працюємо!" – написала пресслужба військових.
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: