Ворог змішує все з землею: У ЗСУ назвали небезпечну зброю, завдяки якій окупанти просунулись на фронті

Начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш розповів "24 каналу", що російські окупанти просунулись на фронті, оскільки вони змінили тактику. Загарбники тепер масово скидають КАБи по позиціях ЗСУ, рівняючи усе зі землею, передають Патріоти України.

Ілля Євлаш зауважив, що зараз росіяни на фронті змінили тактику та почали масово застосовувати КАБи, рівняючи усе із землею.

"Зараз вони перекваліфікували своє оборонне замовлення на КАБи та ФАБи – бомби ближньої дії", - заявив начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця".

Ілля Євлаш зауважив, що окупанти буквально закидують передову авіабомбами, які або виготовляють зараз, або модернізують радянські.

"Зараз вони намагаються ставити ставку на закидування переднього краю бомбами. Вони просуватимуться по випаленій землі в глибину нашої оборони. Ми вже бачили ефективне та нестандартне рішення розв'язання цієї проблеми – "сушкопад", – переконаний Євлаш.

"За Росію вже серйозно взялись": Експерт дав прогноз щодо руйнування режиму у РФ та ставку Заходу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:56

На Заході роблять ставку на поступове руйнування путінського режиму. Поки що немає ознак того, що серед наших союзників мають намір не визнавати легітимність Путіна. Таку думку в ефірі "Еспресо" висловив політичний експерт Максим Розумний, передають Па...

"Коли ти сидиш, скажімо, в Петербурзі": Буданов спрогнозував новий наступ росіян та назвав умову закінчення війни в Україні

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:45

Вже у червні Росія може почати великий наступ, щоб спробувати захопити всю територію Донецької та Луганської областей. Після цього росіяни зосередяться на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки та їхніх наслідках. Так вважає очільник Головн...