Ворог зруйнував 2701 об’єкт інфраструктури: Глава Запорізької ОВА повідомив, яку частину області вже окуповано

Майже 60% території Запорізької області тимчасово окупували російські війська. Про це йшлося під час наради, яку президент України Володимир Зеленський провів під час робочої поїздки до Запорізької області, передають Патріоти України.

Глава держави заслухав інформацію від начальника Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха, а також військового командування та керівництва управління Національної поліції в області. За словами Старуха, майже 60% території регіону тимчасово окупували російські війська, на частині тривають бої.

Він зазначив, що 77 населених пунктів області знеструмлені через бойові дії. Крім того, ворог зруйнував 2701 об’єкт інфраструктури, з яких на сьогодні відновлено майже 700.

На Запоріжжі створено гуманітарні хаби для прийому мешканців тимчасово окупованих територій та населених пунктів, де тривають бойові дії. "Останні 15 днів найбільша кількість людей приїжджає з Херсонської області. Також прибувають із Маріуполя", - сказав начальник ОВА.

Президент доручив керівництву Запорізької області надати всю необхідну допомогу особам, переміщеним із тимчасово окупованих територій. "Багато людей приїжджає з населених пунктів, які тимчасово окуповані ворогом. Маємо зосередитися на тому, щоб розв'язати їхні побутові проблеми, забезпечити переселенців житлом. Також треба подбати про працевлаштування цих людей. Впевнений, що серед них є кваліфіковані фахівці", - зазначив Зеленський.

Слідом за Лісовим: Ще один високопосадовець відмовився від наукового ступеня

середа, 31 травень 2023, 22:43

Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак офіційно відмовився від наукового ступеня доктора технічних наук. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України. Бабак нагадав слова українського філософа Вол...

"Більшу частину міста контролює ворог": У Міноборони розповіли, що наразі відбувається у Бахмуті

середа, 31 травень 2023, 22:30

У Міноборони пояснили, що наразі відбувається у Бахмуті. Про це в ефірі телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України. Маляр зазначила, що не дивлячись на відносне затишшя по новинам із Бахмуту, там в останн...