Ворогам дістається: ЗСУ тримають лівий берег Херсонської області під вогневим контролем, - полковник СБУ

Збройні сили України тримають позиції ворога під вогневим контролем на лівому березі Дніпра Херсонської області. Полковник СБУ Роман Костенко заявив в ефірі телеканалу "Еспресо", що українські захисники успішно протистоять російським окупантам, передають Патріоти України.

"Противник намагається тримати під контролем лівобережжя України. Намагається будувати вогневу систему, щоб вражати ЗСУ та цивільні об’єкти з лівого берега. Ми цьому протистоїмо, у нас теж побудовано систему вогню", - зазначив він.

За словами Костенка, Сили оборони намагаються превентивно виявляти ворога, який виходить на вогневі позиції. Це потрібно, щоб не дати можливості окупантам завдавати масованих ударів по правобережжю.

"Також армія РФ частково намагається заходити на Кінбурнську косу. Попри те, що ЗСУ тримають її під вогневим контролем. Російським військовим наказують контролювати цю ділянку, щоб вона вважалася територією РФ", - пояснив експерт.

"Путіна усунуть - живого чи мертвого": Аналітик розповів про можливу появу другого "Хрущова"

субота, 28 січень 2023, 11:50

У Росії з'явиться новий політик, який займе посаду Путіна і стане другим "Хрущовим". Однак до нього відбудеться переворот і повалення диктатора. Про це в чаті на "Главреде" розповів політичний аналітик Олександр Кочетков, передають Патріоти України. Ві...

Зазнали великих втрат: Росія вчетверо зменшила чисельність своїх військ біля кордонів з Фінляндією

субота, 28 січень 2023, 11:37

Російські війська зазнали величезних втрат в Україні. Тепер їхня кількість біля кордонів з Фінляндією скоротилася до менш ніж 25% тої чисельності, яка була до війни. Про це розповів начальник розвідки Генштабу Сил самооборони Фінляндії контрадмірал Юха...