
Українські захисники знищили ворожу позицію на Луганщині. Окупанти розташувалися на подвір'ї приватного будинку, але бійці Сил спеціальних операцій знайшли їх та ліквідували. Про це повідомили на сторінці ССО, передають Патріоти України.
Зазначається, що ліквідовані противники обстрілювали з міномета околиці Сєвєродонецька. В результаті влучного удару по російському укріпленню кілька солдатів Кремля загинули. "Після "прильотів" із нашого боку "200-х" противника від вибуху накрило сміттям, що цілком відповідає сенсу їхнього життя і смерті", – йдеться у повідомленні.
Військові ССО переконані, що на кожного окупанта чекає відплата. "Кара дістане російських убивць, як би вони не ховалися", – зазначають вони.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...