Ворогу досить давно вдалося нав’язати нам викривлене бачення значимості "кордонів" українських областей, - Петро Олещук

"Ще з 2004 року, коли технологи малювали нам борди з «Трьома сортами українців», нам насаджувалася думка, що кордони українських областей мають якесь особливе значення, і що десь на межі двох областей починається "русский мир", - пише політолог Петро Олещук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Насправді ж Україна — унітарна держава, де області — це суто адміністративні утворення. Україна розділена на області виключно заради зручності управління. Хоча кількість і перелік областей зафіксовані у Конституції, назвати їх остаточними чи незмінними теж не можна.

Поділили Україну на області комуністи, керуючись власними міркуваннями про зручність. У підсумку аграрну та україномовну північ Луганщини приєднали до промислового і російськомовного півдня.

Нічого особливого у кордонах областей немає. Мешканці сусідніх сіл Донецької, Луганської і Харківської областей не відрізняються нічим. Те, що божевільний бункерний диктатор надумав оголосити мешканців Луганщини «окремим народом», не означає нічого.

Але нам це нав’язали. Нас примусили думати у парадигмі: «Ворог захопив ще одну область — проведе там „референдум“ і анексує». Але на це зважати не треба.

Уся територія України — однакова. Уся вона має однаковий статус. Уся вона однаково важлива. Усю треба звільняти. З усієї треба виганяти ворога. Потім її адміністративно можна змінити, пристосувавши до сучасних умов (а не до адміністративних вимог сталінського СРСР).

Ми маємо пам’ятати одне — Україна обов’язково поверне все, що нам належить. У лютому Росія сподівалась, що захопить всю Україну. Навесні окупанти робили вигляд, що прийшли «назавжди» в північні області. Зараз вони зображають, ніби «назавжди» на Донбасі чи на півдні нашої країни.

Нехай граються у «референдуми», нехай проголошують «республіки» у кожному селі — все це «полова». Єдине, що має значення — це конституційні кордони України, а не якісь уявні адміністративні межі".

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...