"Ворогу не вдається забрати панівні висоти": Маляр розповіла про актуальну ситуацію у Бахмуті та на околицях

Збройні сили України продовжують контролювати південно-західний район Літак, зокрема, інфраструктурні об'єкти та приватний сектор. Про це розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі "Сніданку з 1+1", передають Патріоти України.

За словами Маляр, на Бахмутському напрямку спостерігається зниження інтенсивності дій ворога. "Обстріли ведуться, але ворогу не вдається забрати ці панівні висоти, які ми зайняли завдяки просуванню. Вони намагаються зайняти якусь вигідну позицію, але е можуть це зробити".

Маляр додає, що і в самому Бахмуті росіяни зменшили обстріли. "Вчора ми фіксували незначне, але просування по флангах. Але Збройні сили з більшості боків уже", - додала Маляр.

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...