Вороги бояться навіть пересуватися без бронежилетів: Окупанти не можуть придушити опір українців на Херсонщині

Російська окупаційна влада не в змозі придушити діяльність українських партизанів у південних областях України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на інформацію американського Інституту вивчення війни.

Зокрема повідомляється, що у Маріуполі окупанти посилюють фільтрацію та обмежують пересування цивільного населення. Причини – невдоволення мешканців, що залишилися, і постійні витоки інформації українській владі.

На Херсонщині окупанти посилили заходи безпеки, почали носити бронежилети та їздити на бронетранспортерах через потужний український спротив у регіоні. Крім того, деякі українські партизани почали пропонувати платежі у криптовалюті за знищення російської військової техніки.

Як херсонські партизани наводять жах на окупантів

На окупованій території Херсонської області наростає партизанський опір. Окупанти посилили охорону так званої "влади" і підтягли більше озброєння.

Щоденно в обласному центрі з'являються українські прапори, мотиваційні написи та "посилання" для окупантів, поширюються листівки, зазначають у командуванні. Все це сильно лякає колаборантів та російських загарбників. У район Херсона підтягли близько 4-х самохідних гармат великої потужності типу "Піон".

"За один день міг три рази померти": Окупант поскаржився на реалії війни в Україні і заявив, що прокляв той час, як приїхав в Україну. Перехоплення

неділя, 29 січень 2023, 17:43

Російський солдат по телефону поділився реаліями служби у ЗС РФ у "зоні СВО". Окупант розповів про масштабні втрати серед особового складу його бригади. Про це повідомив Telegram-канал Головного управління розвідки МО України. Телефонна розмова була пе...

"Ніде не прописано": Юрист пояснив, чи будуть повертати в Україну з-за кордону чоловіків призовного віку

неділя, 29 січень 2023, 17:28

У зв'язку з затвердженням нового Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, у багатьох українців, які перебувають за кордоном, постає питання, чи можуть їх примусово повернути до України, переда...