
Російська окупаційна влада не в змозі придушити діяльність українських партизанів у південних областях України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на інформацію американського Інституту вивчення війни.
Зокрема повідомляється, що у Маріуполі окупанти посилюють фільтрацію та обмежують пересування цивільного населення. Причини – невдоволення мешканців, що залишилися, і постійні витоки інформації українській владі.
На Херсонщині окупанти посилили заходи безпеки, почали носити бронежилети та їздити на бронетранспортерах через потужний український спротив у регіоні. Крім того, деякі українські партизани почали пропонувати платежі у криптовалюті за знищення російської військової техніки.
На окупованій території Херсонської області наростає партизанський опір. Окупанти посилили охорону так званої "влади" і підтягли більше озброєння.
Щоденно в обласному центрі з'являються українські прапори, мотиваційні написи та "посилання" для окупантів, поширюються листівки, зазначають у командуванні. Все це сильно лякає колаборантів та російських загарбників. У район Херсона підтягли близько 4-х самохідних гармат великої потужності типу "Піон".
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...