Вороги бояться навіть пересуватися без бронежилетів: Окупанти не можуть придушити опір українців на Херсонщині

Російська окупаційна влада не в змозі придушити діяльність українських партизанів у південних областях України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на інформацію американського Інституту вивчення війни.

Зокрема повідомляється, що у Маріуполі окупанти посилюють фільтрацію та обмежують пересування цивільного населення. Причини – невдоволення мешканців, що залишилися, і постійні витоки інформації українській владі.

На Херсонщині окупанти посилили заходи безпеки, почали носити бронежилети та їздити на бронетранспортерах через потужний український спротив у регіоні. Крім того, деякі українські партизани почали пропонувати платежі у криптовалюті за знищення російської військової техніки.

Як херсонські партизани наводять жах на окупантів

На окупованій території Херсонської області наростає партизанський опір. Окупанти посилили охорону так званої "влади" і підтягли більше озброєння.

Щоденно в обласному центрі з'являються українські прапори, мотиваційні написи та "посилання" для окупантів, поширюються листівки, зазначають у командуванні. Все це сильно лякає колаборантів та російських загарбників. У район Херсона підтягли близько 4-х самохідних гармат великої потужності типу "Піон".

Обстріли не припиняться? Експерт назвав кількість ракет, яку Росія може виготовляти на місяць

понеділок, 29 травень 2023, 11:59

Росіяни вичерпали значний запас ракетного озброєння, але їм вдалося налагодити виробництво попри санкції. Окупанти можуть виробляти 50-70 ракет на місяць. Про це в ефірі "КИЇВ24" розповів полковник запасу ЗСУ Роман Світан, передають Патріоти України. ...

Довго думав? "Найкращий спосіб": Гладков заявив, що для припинення "бавовни" у Бєлгородській області потрібно захопити Харківщину

понеділок, 29 травень 2023, 11:50

Губернатор Бєлгородської області Росії В'ячеслав Гладков вважає, що "найкращим вирішенням проблеми" обстрілів його регіону могло б стати захоплення окупантами Харківської області України. Однак він не дав прямої відповіді на запитання, чи під силу війс...