У Миколаєві минулими вихідними під час тривалої комендантської години було затримано близько 400 осіб. Про це розповів в ефірі телеканалу "Київ" генерал Дмитро Марченко, який раніше керував обороною міста й нещодавно знову повернувся до Миколаєва, передають Патріоти України.
За його словами, затримані передавали ворогу цінну інформацію і це вже офіційно підтверджено. "Я поки не можу про це казати, але вона (комендантська година - ред.) пройшла дуже вдало, дуже добре "почистили" місто, крім колаборантів знайшли дуже багато інших правопорушень, вихідні пройшли не просто так", - запевнив Марченко.
Нагадаємо, з вечора п'ятниці до ранку понеділка Миколаїв був закритий на виїзд та в'їзд, у місті було оголошено комендантську годину й заборонено пересування без поважної причини. Правоохоронці та військові, серед іншого, ходили з перевірками по квартирах та будинках.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою