У Києві патрульні затримали декількох осіб, підозрюваних у причетності до диверсій. Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції Києва у соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.
У Шевченківському районі патрульні виявили, ймовірно, прихильницю сепаратизму. В її телефоні інспектори побачили фото блокпостів та листів адміністрації терористичних угрупувань на окупованих територіях України.
Іншого зловмисника затримали у Дніпровському районі, коли він вживав спиртні напої в громадському місці. Під час встановлення особи чоловіка за допомогою інформаційних баз, патрульні з'ясували, що він можливий учасник незаконних збройних формувань на окупованих територіях.
В Оболонському районі у телефоні чоловіка виявили фото розміщення військової техніки, позицій, зброї ЗСУ тощо. Колабораціоніст також здійснював дзвінки на номери з кодом російських операторів.
Усіх затриманих доставили до управлінь поліції та передали слідчим для з'ясування обставин.

Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...