У Києві патрульні затримали декількох осіб, підозрюваних у причетності до диверсій. Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції Києва у соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.
У Шевченківському районі патрульні виявили, ймовірно, прихильницю сепаратизму. В її телефоні інспектори побачили фото блокпостів та листів адміністрації терористичних угрупувань на окупованих територіях України.
Іншого зловмисника затримали у Дніпровському районі, коли він вживав спиртні напої в громадському місці. Під час встановлення особи чоловіка за допомогою інформаційних баз, патрульні з'ясували, що він можливий учасник незаконних збройних формувань на окупованих територіях.
В Оболонському районі у телефоні чоловіка виявили фото розміщення військової техніки, позицій, зброї ЗСУ тощо. Колабораціоніст також здійснював дзвінки на номери з кодом російських операторів.
Усіх затриманих доставили до управлінь поліції та передали слідчим для з'ясування обставин.

Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...