Ворота на південь: Армія Асада захопила стратегічно важливе місто в Ідлібі

В боях за Аль-Хобейт загинули більше сотні бійців з обох сторін.

Урядова армія Сирії захопила стратегічно важливе місто Аль-Хобейт в провінції Ідліб, яку контролюють повстанці. Про це повідомляє Deutsche Welle, передають Патріоти України.

Захоплення Аль-Хобейта стало найзначнішим прогресом армії Асада з моменту початку її наступу в провінції Ідліб три місяці тому, заявили в заснованому в Лондоні Сирійському центрі моніторингу за дотриманням прав людини.
За даними Центру, в боях за Аль-Хобейт загинули більше сотні бійців з обох сторін. При цьому сирійська армія і її союзники завдали по повстанцях близько двох тисяч артилерійських і авіаударів.
У русі Хезболла, який є союзником президента Сирії Башара Асада, це місто назвали воротами південної частини провінції Ідліб. Неподалік від Аль-Хобейта розташоване велике місто Хан-Шейхун.

Хіти тижня. День капітуляції перед Німеччиною, або Не наше свято: Чому Україна не відзначає 23 лютого

субота, 29 лютий 2020, 5:00

23 лютого в Україні довгий час святкували День захисника Вітчизни, але з 2014 року держава відмовилася від цього свята. Так, в української армії з'явився своє свято – День захисника України, який відзначають 14 жовтня. Однак 23 лютого досі залишається ...

Хіти тижня. Російсько-українська війна: Генерал запропонував відгородитись від ОРДЛО стіною

субота, 29 лютий 2020, 3:00

Стіни на існуючій лінії розмежування, на думку генерала, це варіант на той випадок, якщо росіяни продовжать ігнорувати Мінські угоди і домовленості. Україні, можливо, доведеться будувати нову стіну - на цей раз щоб відгородитися від окупованої росіянам...