
Російські війська під час ракетної атаки 14 січня використали лише половину з підготовлених до удару "Калібрів" в Чорному морі. Вони підготували 36 ракет, передають Патріоти України.
Наразі решта з них залишається на бойовому чергуванні, а значить можуть бути використані. Про це повідомила начальниця Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк в ефірі телемарафону.
"Вчора ми бачили, що вони дійсно спорядили аж п'ять ракетоносіїв. Серед яких один підводний. І використовували ракети типу "Калібр" під час масованої атаки. Якщо вчора в Чорному морі перебував запас - 36 ракет, то близько половини вони використали під час атаки і залишаються на бойовому чергуванні ці ракетоносії... Треба розуміти, що вони ще можуть бути застосовані", - пояснила Гуменюк.
Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...