Сьогодні зафіксували влучання в Печенізьку дамбу в Харківській області двох ворожих ракет, пошкоджено верхній шлюз. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у Telegram, передають Патріоти України.
За його словами, ворог продовжує бити по критичній інфраструктурі Харківщини, намагаючись влаштувати в області техногенну катастрофу. "Разом з фахівцями оглянули Печенізьку дамбу в Чугуївському районі, по якій російські окупанти вже неодноразово завдавали ракетних ударів. Сьогодні зафіксували влучання в дамбу двох ракет. Пошкоджено верхній шлюз. На щастя, ніхто не постраждав. Зараз фахівці ліквідовують наслідки обстрілів", - написав він.
Синєгубов запевнив, що ситуація на дамбі повністю контрольована. "Загрози прориву дамби та затоплення територій немає. Робиться усе, аби відновити пошкоджену критичну інфраструктуру у максимально короткий термін", - зазначив голова ОВА.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...