Ворожий склад боєприпасів на Запоріжжі зробив "жест доброї волі" на прохання М777 (відео)

Українські воїни продовжують знищувати ворожі склади боєприпасів. Одна з таких операцій відбулася на Запоріжжі, а момент детонації потрапив на відео.

Роликом поділилося багато інтернет-спільнот, а також Telegram-канал "ТрО "Азов" Дніпро". Кадри було знято за допомогою дрона.

За інформацією бійців територіальної оборони, причиною "жесту доброї волі" від російського складу БК стали гаубиці М777 (як і точність воїнів Збройних сил України).

На відео видно, що артилеристи завдали ударів по двох будівлях. Над однією спочатку було видно дим, але за кілька секунд боєкомплекти окупантів вибухнули з величезною силою. Над місцем удару утворилася вогняна хмара.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...