Восьмий Рамштайн добіг кінця. Рішення про танки для України не прийнято, - Пісторіус

Берліну знов вдалося загальмувати консолідований процес у лавах союзників


У Рамштайні не було схвалено спільне рішення про постачання Україні танків. Про це заявив новий міністр оборони ФРН Борис Пісторіус за результатами засідання 8-го засідання Контактної групи з питань оборони України у німецькому Рамштайні, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

За словами міністра, є аргументи "за" поставки та аргументи "проти", які висуваються різними країнами.

На засіданні у форматі "Рамштайн" у Німеччині не ухвалили рішення про постачання танків Leopard Україні. Водночас Пісторіус запевнив, що "Німеччина не буде стояти на шляху партнерів".

При цьому, зокрема, Великобританія на засіданні Рамштайну підтвердила передачу ЗСУ 14 своїх Challenger 2, котрі за своїми характеристиками відповідають німецьким Leopard-2.


"Вагнерівці з Бахмута остаточно не вийшли": У Міноборони України розповіли, чим зайняті найманці Пригожина

субота, 3 червень 2023, 20:00

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр зазначила, що у місті Бахмут ситуація умовно стабільна і додала, що вагнерівці остаточно ще не залишили місто. Про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила у telegram, передають Патріоти України. За ...

"Рахитская федерация": Путін несподівано "перейменував" РФ (відео)

субота, 3 червень 2023, 19:28

Російський диктатор Володимир Путін обмовився і назвав свою країну "Рахітською Федерацією". Це трапилося під час одного із відеовиступив очільника Кремля. Кадри активно поширюють у Мережі, передають Патріоти України. "Для Російської Федерації - це пита...