Прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет, користуючись добрими стосунками як із Києвом, так і з Москвою, пропонував президенту РФ Володимиру Путіну організувати українсько-російський саміт у Єрусалимі. Відповідну ініціативу озвучила ізраїльська сторона у 2021 р. під час зустрічі Беннета з господарем Кремля в Сочі, передають Патріоти України із посиланням на Axios.
У матеріалі зазначається, що у канцелярії прем'єр-міністра Ізраїлю не стали коментувати озвучену у ЗМІ інформацію. Видання також повідомляє, що ініціатива проведення українсько-російського саміту належить Києву. Питання про зустріч на найвищому рівні порушувалося Україною ще навесні минулого року. Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук повідомив, що українська влада мала намір використати добрі відносини ізраїльської сторони з Кремлем, щоб розвинути ідею із самітом.
Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак цікавився тоді у ще прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху, чи готовий він організувати українсько-російську зустріч. Джерела в Ізраїлі заявляли, що глава уряду був не в захваті від цього прохання, але пообіцяв подумати, якщо обидві сторони бажають провести такі переговори. Пізніше радники Нетаньяху обговорювали цю ініціативу з російською стороною, але не отримали відповіді. У Кремлі не хотіли порушувати на таких переговорах питання Києва та Донбасу, що не влаштовувало Україну.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...