Прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет, користуючись добрими стосунками як із Києвом, так і з Москвою, пропонував президенту РФ Володимиру Путіну організувати українсько-російський саміт у Єрусалимі. Відповідну ініціативу озвучила ізраїльська сторона у 2021 р. під час зустрічі Беннета з господарем Кремля в Сочі, передають Патріоти України із посиланням на Axios.
У матеріалі зазначається, що у канцелярії прем'єр-міністра Ізраїлю не стали коментувати озвучену у ЗМІ інформацію. Видання також повідомляє, що ініціатива проведення українсько-російського саміту належить Києву. Питання про зустріч на найвищому рівні порушувалося Україною ще навесні минулого року. Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук повідомив, що українська влада мала намір використати добрі відносини ізраїльської сторони з Кремлем, щоб розвинути ідею із самітом.
Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак цікавився тоді у ще прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху, чи готовий він організувати українсько-російську зустріч. Джерела в Ізраїлі заявляли, що глава уряду був не в захваті від цього прохання, але пообіцяв подумати, якщо обидві сторони бажають провести такі переговори. Пізніше радники Нетаньяху обговорювали цю ініціативу з російською стороною, але не отримали відповіді. У Кремлі не хотіли порушувати на таких переговорах питання Києва та Донбасу, що не влаштовувало Україну.
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...