Збройні сили України приземлили чергову російську "пташку". Техніки окупантів, зокрема, на Донбасі стало ще менше. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Північ", передають Патріоти України.
"Ще один ворожий вертоліт знайшов останній пристанок на Донбасі! Вірте в наших воїнів! Вірте в ЗСУ!" – йдеться у повідомленні. На кадрах видно, як техніка загарбників падає і загоряється.
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...