
У 2024 році російський диктатор Володимир Путін вирішив витратити на армію рекордні 11 трильйонів рублів. Це майже вдвічі більше, ніж 2023 року. Про це написав керівник Офісу президента Андрій Єрмак у мережі, передають Патріоти України.
Він зазначив, що РФ робить ставку на війну і готова вкладати все, що має у вбивство українців. "Вперше в історії оборонні витрати стануть найбільшою статтею бюджету РФ. Фактично 39% федерального бюджету піде на війну", - йдеться у повідомленні.
На тлі цього Єрмак наголосив, що Україні потрібно більше озброєнь. "Потрібно знищити російський ВПК, щоб Кремль не міг виробляти ракети і ударні БПЛА, а також техніку", - написав він. Крім того, керівник ОП переконаний, що з такими витратами у РФ немає шансів уникнути економічного краху. "Санкції повинні його пришвидшити - закласти основи занепаду", - резюмував Єрмак.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...