Впевнена у перемозі: Неля Штепа хоче відсудити в України 18 мільйонів євро (відео)

Компенсацію в 3600 євро одіозна екс-мер Слов'янська вважає занадто маленькою.

Екс-мер Слов’янська Штепа, яку звинувачують в сепаратизмі, збирається відсудити через Європейський суд з прав людини в України ще 18 мільйонів євро, передають Патріоти України.

Неля Штепа пояснила, що 18 мільйонів євро – це компенсація від України за моральну шкоду, заподіяну за час перебування у в’язниці. Про це вона заявила в інтерв’ю телеканалу “CAT-плюс”. Вона додала, що впевнена в своїй перемозі в ЄСПЛ.

Наприкінці жовтня 2019 року Європейський суд з прав людини визнав порушення з боку України у справі колишньої міської голови Слов’янська Нелі Штепи, обвинуваченої в сепаратизмі. Україну зобов’язали виплатити їй 3600 євро. На виконання рішення суд виділив 3 місяці. 20 січня 2020 року Україна виплатила Нелі Штепі 3600 євро компенсації.

Ракети і дрони спрацювали вдало і дружно: Генштаб ЗСУ назвав уражені за ніч ворожі цілі

субота, 27 червень 2026, 13:40

Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...

Українські дрони ефективніше проривають ППО ворога: У WSJ розкрили причину

субота, 27 червень 2026, 12:30

Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...