Впевнений, що це цілком реально: Вітренко розповів, як можна зупинити запуск "Північного потоку-2"

Голова правління НАК «Нафтогаз» Юрій Вітренко переконаний, що запуск російського газопроводу «Північний потік-2» ще може бути заблокований. За словами високопоставленого чиновника, суть питання не стільки в добудові, як в більш технічному елементі. В кінцевому рахунку на запуск проекту в експлуатацію можуть вплинути санкції, регулятор і судові рішення. Таку точку зору Вітренко озвучив в інтерв'ю «Голосу Америки», передають Патріоти України.

«Тобто ми впевнені, що якщо з усіх боків буде розуміння, що це геополітичний проект, що це зброя і загроза безпеці України і всьому регіону, то цей проект ніколи не буде реалізований, газопровід не запрацює», - пояснив глава компанії.

Також Вітренко зазначив, що потрібно шукати комплекс заходів і американські санкції, які є вельми важливим елементом в боротьбі проти проекту. Нагадаємо, що раніше американський сенатор, високопоставлений представник сенатського комітету з міжнародних відносин Джим Ріш піддав критиці адміністрацію Джо Байдена через дозвіл Німеччині на добудову газопроводу «Північний потік-2». До того ж, він додав, що Конгрес повинен діяти там, «де адміністрація зазнала невдачі».

Аваков з відпочинку в Італії відреагував на нові події у справі Чауса (фото)

субота, 31 липень 2021, 18:29

Арсен Аваков після відставки з посади міністра внутрішніх справ поїхав на відпочинок до Італії. Однак продовжує активно стежити за подіями в Україні, зазначають Патріоти України. Зокрема, екс-глава МВС не оминув увагою події з Миколою Чаусом - екс-судд...

​В СБУ нарешті зізнались, що Чаус перебуває під їхньою «опікою» і пояснюють, чому не віддають затриманого НАБУ

субота, 31 липень 2021, 18:01

У Баканова стверджують, що наряджений в самі труси Чаус із сільради сам подзвонив на гарячу лінію СБУ, номер котрої мабуть роками зберігав у пам'яті, чи на брудній ганчірці, в котрій об'явився в Мазурівці. Відповідна заява з'явилась в Telegram прес-цен...