Впевнений, що це цілком реально: Вітренко розповів, як можна зупинити запуск "Північного потоку-2"

Голова правління НАК «Нафтогаз» Юрій Вітренко переконаний, що запуск російського газопроводу «Північний потік-2» ще може бути заблокований. За словами високопоставленого чиновника, суть питання не стільки в добудові, як в більш технічному елементі. В кінцевому рахунку на запуск проекту в експлуатацію можуть вплинути санкції, регулятор і судові рішення. Таку точку зору Вітренко озвучив в інтерв'ю «Голосу Америки», передають Патріоти України.

«Тобто ми впевнені, що якщо з усіх боків буде розуміння, що це геополітичний проект, що це зброя і загроза безпеці України і всьому регіону, то цей проект ніколи не буде реалізований, газопровід не запрацює», - пояснив глава компанії.

Також Вітренко зазначив, що потрібно шукати комплекс заходів і американські санкції, які є вельми важливим елементом в боротьбі проти проекту. Нагадаємо, що раніше американський сенатор, високопоставлений представник сенатського комітету з міжнародних відносин Джим Ріш піддав критиці адміністрацію Джо Байдена через дозвіл Німеччині на добудову газопроводу «Північний потік-2». До того ж, він додав, що Конгрес повинен діяти там, «де адміністрація зазнала невдачі».

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна, - Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...