Для потреб авіації Збройних Сил України почалися випробування вітчизняних парашутних рятувальних систем, повідомляють Патріоти України з посиланням на Мілітарний.
Фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки провели дослідницькі випробування зразків керованих рятувальних парашутних систем «Р-4МСБ» та «ПН-58МСБ».
Тестування відбувалися за участі власних літальних апаратів, парашутистів-випробувачів та науково-випробувального складу інституту.
Нові рятувальні парашутні системи «Р-4МСБ» та «ПН-58МСБ» для потреб авіації Збройних Сил України, були вироблені вітчизняним виробником для використання на гелікоптерах: Мі-8, Мі-24, Мі-2 і транспортних літаках.
При позитивних результатах на наступних етапах випробувань «Р-4МСБ» та «ПН-58МСБ» можуть прийти на заміну парашутним рятувальним системам типу С-4У та ПН-58 радянської розробки, які є фізично та морально застарілими та не виробляються в Україні.
Випробування проводились на базах військових частини розташованих в Миколаївській та Житомирській областях.
В ході тестувань підтверджені основні льотно-технічні та конструктивні характеристики дослідних зразків.
За подальшими результатами буде прийматись рішення щодо прийняття нових рятувальних парашутних систем на постачання до Збройних Сил України.
Нещодавно фахівці науково-дослідного інституту провели контрольні льотні випробування літака Ан-26 з адаптованим обладнанням для десантування особового складу парашутними системами Т-11. Парашутна система призначена для бойових і навчально-тренувальних стрибків з повним озброєнням і спорядженням військовослужбовців як в день, так і в ночі.
Випробовування відбувалися у Житомирі за участі інструкторів повітрянодесантної підготовки 199-го навчального центру Десантно-штурмових військ.
T-11-американська десантна парашутна система (ПС), розроблена фірмою «Airborne Systems». Купол парашута має квадратну форму, хрестоподібні поля якого загорнуті всередину так, щоб забезпечити більшу аеродинамічну стійкість несучої поверхні, для зменшення ймовірності схлопування куполу в польоті. T-11 розкривається повільно, що знижує динамічний удар при розкритті.
РФ поставила балістичну ракету середньої дальності "Орешник" на бойове чергування наприкінці жовтня. Це означає, що перший пуск з цього комплексу здійснили по Дніпру, передають Патріоти України. Експерт з питань авіації, провідний науковий співробітник...
Міністр оборони України Рустем Умєров під час робочого візиту до Швеції провів переговори з міністром оборони Швеції Полом Йонсоном, під час яких було досягнуто домовленості, що Швеція профінансує виробництво українських далекобійних дронів за "дансько...