"Вплив Пригожина падає": Арестович розповів, чи планують у Кремлі ліквідацію "кухаря Путіна"

Радник керівника Офісу президента вважає, що в Росії могла розпочатися кампанія проти російського олігарха та власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. Основна ціль цієї задачі - різка зупинка припливу зеків до приватної військової компанії, передають Патріоти України.

"Можу припустити, що деякі люди вирішили запустити кампанію проти Пригожина. Давай розглянемо основні її завдання. В ідеалі, різко припиняється приплив зеків - у нього падає кількість мобілізованих і коло його завдань звужується. Як результат, він менше отримує грошей на все це - падає вплив. Теоретично це можливо, чому ні?", - сказав Арестович в ефірі "Фейгін Live".

Крім того, за словами радника керівника ОП, кампанія проти "кухаря Путіна" зроблена, щоб зробити його токсичним в очах російської еліти. Наприклад, Кадирова та Золотова, який є командувачем Росгвардії.

"Скоріш за все його ізолюють від його друзів та заступників у верхівці. Адже набере він 3 тисячі зеків чи 8 тисяч – це теж важливо, але менше. Враховуючи, що російська культура силовиків напівкримінальна, якщо не відверто кримінальна, там такі речі мають значення", - розповів Арестович.

Він пояснив, при цьому Пригожин може продовжувати працювати, якщо це особисто дозволятиме російський диктатор Путін. Проте серед товаришів його рівня, які хочуть на цій війні зайняти більший статус, – у них виникнуть проблеми. У випадку, якщо ця кампанія матиме успіх.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...