"Впливає на репродуктивну функцію росіянок та викликає непереносимість традиційної їжі": Рогозін лякає співгромадян "українською біологічною зброєю"

"Гендиректор «Роскосмосу» Дмітрій Роґозін в своєму Телеграмі: "біозброя, що розробляється в Україні", "впливає як на репродуктивну функцію жінок певної національності, так і загалом на імунну систему конкретного етносу, викликаючи алергії, непереносимість традиційної їжі...". Він переконує, що "українська біологічна зброя" також могла стати причиною захворювань та послаблення імунітету в росіян", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"От "непереносимість традиційної їжі" особливо сподобалась.))

Це Роґозін що, пару тижнів пробував буквально виконувати наказ Путіна "Про традиційні цінності", але "щі" і "тюря" не зайшли - і "главкосмонавт росії" одразу вирішив, що в цьому винні українці і наша "таємна біологічна зброя".
"Зуб даю, то якийсь бандерівський бойовий гусак в щі насрав - не можуть же вони самі по собі бути настільки гидотними, щоб з туалету не вилазити?!".)))
--
Хоча щодо "репродуктивної функції" теж нічого: це вони раптом виявили, що "баби" все ж не "нарожают єщьо" - принаймні, не так швидко, щоб компенсувати "потєрьнєтов"? Ну, тут же однозначно бойові бандерівські гуси винні".

Пригожин мріє отримати владні повноваження, а "вагнерівці" готові піти на Кремль, - Христо Грозєв

понеділок, 20 березень 2023, 10:31

Євген Пригожин мріє очолити штаб і для нього важливо здобути політичну роль у РФ, а у разі, якщо з ним трапиться "нещасний випадок", "вагнерівці" підуть на Кремль. Про це Forbes розповів відомий журналіст-розслідувач Христо Грозєв, передають Патріоти У...

У Онуфрія відповіли на заклик Епіфанія щодо звільнення Києво-Печерської лаври від "московського ярма" та перехід священнослужителів УПЦ до лона єдиної канонічної православної конфесії України

понеділок, 20 березень 2023, 9:48

Українська православна церква московського патріархату відповіла предстоятелю Православної церкви України Епіфанію, який у суботу, 18 березня, закликав ченців Лаври сприяти процесу звільнення від «московського ярма». . Залишенці московського патріарха...