
За минулу добу підрозділи української армії просунулись на відстань до 1,7 км на певних ділянках на Бахмутському напрямку. Про це сказав речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону в четвер, 18 травня.
"487 разів ворог завдавав ударів ствольною та реактивною артилерією по наших позиціях. Відбулося 25 бойових зіткнень, шість авіанальотів. У боях знищено 130 окупантів, 145 дістали поранень, четверо потрапили в полон", – розповів він.
За даними Череватого, також було знищено дві самохідні артилерійські установки Мста, БПЛА "Орлан-10" і вісім польових складів із боєприпасами.
"Під час боїв наші підрозділи, незважаючи на те, що не мають зараз переваги в техніці, снарядах і особовому складі, продовжують просуватися на флангах: на відстань від 150 до 1700 м вдалося за добу пройти", – зазначив речник.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...