"Враг народа и натовский агент": Мешканку Мінська судитимуть за відмову здати квартиру помічниці прокурора

У Білорусі порушили кримінальну справу проти мешканки Мінська, яка передумала здавати квартиру помічниці прокурора. Як повідомляє білоруська служба Радіо Свобода, у липні минулого року жінка передала квартиру в оренду помічниці прокурора одного з районів Мінська і підписала з нею дворічний контракт, зазначають Патріоти України.

Але після сфальсифікованих виборів президента і масових протестів в країні жінка передумала і вимагала, щоб помічниця прокурора звільнила приміщення.

У прокуратурі заявили, що власниця квартири «піддалася інформаційному впливу» і свідомо хотіла «порушити права, свободи і законні інтереси потерпілої виключно у зв’язку з її положенням».

Проти жінки порушено кримінальну справу за «порушення рівноправності громадян» (стаття 190 КК), яка вже направлена до суду. Жінці загрожує до 2 років позбавлення волі, вона перебуває під підпискою про невиїзд.

Відповідно до Житлового кодексу Білорусі, орендодавець може розірвати договір оренди з власної ініціативи, повідомивши орендаря за місяць і пояснивши причини.

Терміновий візит Шойгу до Білорусі: ЗМІ звернули увагу на цікаві деталі

неділя, 4 грудень 2022, 7:28

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу 3 грудня прилетів на переговори до білоруського колеги Віктора Хреніна. Як повідомляють оборонні відомства, Москва та Мінськ домовилися внести зміни до російсько-білоруської міждержавної угоди про спільне забезпечення...

Жителя РФ звинуватили в "дискредитації" армії за те, що... йому наснився Зеленський

неділя, 4 грудень 2022, 6:59

За словами підозрюваного Івана Лосєва, донос на нього написали лише після публікації про сон, у якому був Зеленський, а інша критика війни в Україні залишилася непоміченою. Російські силовики відстежували публікації користувача приблизно пів року, пере...