"Враховуємо свої оборонні інтереси": В Ізраїлі пояснили, чому не надають Україні військової допомоги

Прем'єр-міністр Ізраїлю Яїр Лапід заявив, що його країна не допомагає Україні озброєнням у війні проти РФ, бо враховує свої оборонні інтереси. Постачання "Залізного купола" нашій країні він назвав "переходом кордонів", передають Патріоти України.

Своєю позицією Лапід поділився в інтерв'ю NEWSru.co.il. Він наголосив, що Ізраїль при цьому підтримує Україну у війні.

"Ми стали на бік України. Ми були першою, і якщо я не помиляюся, і залишаємось єдиною країною, яка відправила в Україну польовий госпіталь, ми надсилали і надсилаємо гуманітарну допомогу Україні, ми пропонували та пропонуємо надати системи цивільного сповіщення. Зрозуміло, ми голосували в ООН і засуджували, зовсім недвозначно засуджували і саме вторгнення, і бійню у Бучі", – заявив прем'єр.

"Але я – прем'єр-міністр Ізраїлю, і мій обов'язок враховувати національні та оборонні інтереси Ізраїлю", – додав він.

За словами Лапіда, доводиться вирішувати дуже серйозні питання. "Я взагалі не вірю у прості відповіді на складні запитання. Ні американці, ні британці, які постачають озброєння Україні, не відправляли свої ВПС бомбити російські танкові колони. Усі враховують свої оборонні інтереси, і я дію точно так само", – видав він.

"Залізний купол", за словами Лапіда, Ізраїль також не може дати Україні, оскільки "це певний перехід кордонів". "Я говорю про серію доказів, що мають значення для нашої національної безпеки. Я не вдаватимуся до деталей, але така політика мені здається правильною. Це не скасовує наших зобов'язань щодо надання підтримки Україні та принципу її територіальної цілісності", – наголосив прем'єр.

Росія має проблеми з кваліфікованою піхотою, на фронт вимушено кидають десантників, - Калашніков

понеділок, 25 вересень 2023, 7:50

На 20-й місяць повномасштабної війни, в армії Росії відчувається брак кваліфікованої піхоти. Тому найбільш небезпечні для себе ділянки фронту агресор змушений закривати повітряно-десантними військами, передають Патріоти України. На це вказав офіцер пр...

Після кількох років болісних вагань колективний Захід зробив свій вибір у війні, - Піонтковський

понеділок, 25 вересень 2023, 6:41

Іншого виходу зараз, ніж повна, переконлива, демонстративна перемога України над Росією, для Заходу немає. Таку думку висловив американський політолог Андрій Піонтковський в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Ви ж пам’ятаєте, який потік ста...