Вражає ціль за 400 км з гаком: Пентагон успішно випробував ракету Precision Strike, яка замінить ATACMS (відео)

Під час випробувань перевірили, чи не розвалиться ракета під час надшвидких маневрів на коротких відстанях, ідеться у повідомленні компанії-виробника. З'ясували, що снаряд уцілів і показав хороші результати.

У армії США підтвердили, що провели успішні випробування ракети Precision Strike, яку запустили з артилерійської ракетної системи високої мобільності (HIMARS). Під час випробувань ракета успішно уразила цілі, водночас показники удару відповідали очікуваним. Про деталі випробування розповіли в службі розповсюдження візуальної інформації Міністерства оборони США та в компанії Lockheed Martin.

Вказується, що випробування Precision Strike Missile Increment 1 відбулись на полігоні Вайт-Сандс (White Sands) 1 листопада 2023 року. Під час польоту аналізували низку показників: траєкторію, летальність, вертикальність кута ураження, висоту розриву. В підсумку ракета показала, що справилась з номінальними прогнозованими значеннями цих показників.

Остаточний звіт щодо результатів випробувань опублікують за місяць — в грудні 2023 року. Однак отримані дані дають змогу взяти ракету Precision Strike Missile Increment 1 на озброєння армії США, ідеться у повідомленні Міноборони. Процес почнеться вже у першому кварталі 2024 року. Наголошується, що ракета замінить ATACMS, оскільки має більшу смертоносність, дальність і точність.

Зазначимо, деталі випробувань можна дізнатись на порталі виробника — компанії Lockheed Martin. У повідомленні ідеться про те, що під час випробувань перевіряли, чи не розвалюється Precision Strike, маневруючи на коротких відстанях, маючи надзвукову швидкість. З'ясували, що вона успішно "зберігає цілісність". Також компанія проінформувала, що ракета придатна для використання з систем HIMARS та М270.

Зрадника "вели" давно: СБУ показала фото та відео з місця ліквідації Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 11:02

Операція з ліквідації Іллі Киви готувалася тривалий час. СБУ показала ексклюзивні кадри з місця ліквідації зрадника у Підмосков'ї, передають Патріоти України з посиланням на джерела. За даними джерел, унікальна спецоперація Служби безпеки України готу...

"Як раніше" вже не буде: Портников закликав готуватися до конфлікту на десятиліття

понеділок, 11 грудень 2023, 10:56

"Ми чіпляємося за минуле. І Україна не виняток. Ми говоримо, що хочемо повернутися до наших міжнародно визнаних кордонів. Інші країни говорять, що хочуть повернутися до міжнародного права. А на жаль, можливості повернутися назад не існує в історії", – ...