
Українські захисники із Сил Спеціальних Операцій завдали значних втрат російським окупантам. При цьому ризик для наших воїнів був мінімальним – підрив було проведено дистанційно. Для окупантів українські воїни влаштували засідку. Відео роботи ССО опублікував у своєму Telegram-каналі радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передають Патріоти України.
"Чудовий приклад засідки у виконанні підрозділу Сил Спеціальних Операцій. Деталі: дистанційний керований підрив колони, мінімальний ризик через відсутність прямого вогневого контакту, значні втрати у противника. Ось так би дивився і дивився!" – написав Геращенко.
На відео видно, як дорогою їде колона техніки окупантів. І раптом усі машини колони одночасно вибухають. На фоні лунає гімн України.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: