"Врятуйте, кого ще можна": Дружини та сестри іркутських "мобіків" записали нове жалісливе звернення до Путіна (відео)

1439-й полк армії РФ, у складі якого воюють мобілізовані з Іркутської області, був практично повністю розбитий під Авдіївкою. Тим часом родичі "мобіків" записали нове звернення до російського диктатора Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Його опублікували в Telegram-каналі "Осторожно, новости". Дружини та сестри окупантів, яких послали на смерть, попросили президента РФ "врятувати тих, кого ще можна".За словами рідних іркутських "мобіків", вони опинилися в оточенні ЗСУ під постійними обстрілами, а командування заборонило військовослужбовцям залишати позиції, кинувши їх напризволяще. Прохання загарбників про допомогу їхні командири ігнорують.

"Наші чоловіки кілька днів без їжі, без води, з одними автоматами виживають під постійними обстрілами. Вже є поранені та загиблі, яких навіть немає можливості забрати з поля бою. Допоможіть урятувати тих, кого ще можна врятувати", – сказали жінки, звертаючись до Путіна.

Раніше "мобіків" із міста Свірськ Іркутської області РФ передали під командування так званої армії "ДНР". Бойовики без підготовки кинули їх на передову.

Після серії звернень від окупантів та їхніх рідних командування пообіцяло відправити мобілізованим допомогу та не відправляти їх на штурм, але після цього вони опинилися під Авдіївкою.

HIMARS взяв участь у нараді російських офіцерів під Херсоном - семеро поїхали "вантажем 200" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 10:59

Декількома днями раніше російські паблики писали, що на території тимчасово окупованої Херсонської області під ударом ЗСУ опинився штабу 7-й дивізії ВДВ, в якому на той час проводилася нарада, передають Патріоти України. А наразі у мережу виклали відео...

"Вперше в історії": У Зеленського розкрили "божевільні" витрати Путіна на війну в Україні

вівторок, 26 вересень 2023, 10:43

У 2024 році російський диктатор Володимир Путін вирішив витратити на армію рекордні 11 трильйонів рублів. Це майже вдвічі більше, ніж 2023 року. Про це написав керівник Офісу президента Андрій Єрмак у мережі, передають Патріоти України. Він зазначив, щ...