Врятували Росію! У ПАРЄ несподівано дали добро на зрадницьку для України резолюцію

У Парламентській асамблеї Ради Європи погодили попередній проект рішення щодо оскарження повноважень російської делегації через порушення зобов'язань, передають Патріоти України.

Документ зараз знаходиться у відкритому доступі. Його автором є один із ключових лобістів Росії в ПАРЄ, нідерландський лівий депутат Тіні Кокс.

У чому суть документа

Проект рішення містить два головних меседжі, які на руку Кремлю:

  • У ньому пропонується уникнути введення проти РФ будь-яких обмежень.
  • Стверджується, що Росія показала прогрес у виконанні вимог ПАРЄ. Тут згадується обмін ув'язненими, включаючи повернення українських моряків, захоплених поблизу Керченської протоки.

"Російська Федерація оплатила всі свої внески в бюджет Ради Європи... Поки не сплачені відсотки (за час затримки платежів), які є предметом спору в комітеті міністрів Ради Європи", – переконує автор документа.

Де "зрада"

У запропонованому документі немає ні натяку про численні порушення прав людини з боку Росії – як в анексованому Криму, так і на Донбасі. Крім того, не згадується також і про утиски в самій Росії, про наміри РФ змінити конституцію, щоб не виконувати рішення ЄСПЛ тощо.

"Асамблея підкреслює, що вона є найважливішою пан'європейською платформою, де може відбуватися політичний діалог з РФ за її зобов'язаннями відповідно до Статуту Ради Європи, і де Російську Федерацію можна притягнути до відповідальності на базі принципів і цінностей Ради Європи", – резюмує автор документу.

"Влада тестує суспільство - і з водою для Криму, і зі Звіробій з Фединою", - Портников

неділя, 16 лютий 2020, 22:23

Останні скандальні пропозиції і дії чинної влади покликані перевірити реакцію народу Україну на ті чи інші протиречиві ініціативи команди Зеленського. І якщо суспільство не помічатиме їх і не реагуватиме, ситуація розгоратиметься далі З такою пересторо...

Хіти тижня. Китай вдало викрадає українські військові розробки: Харківських вахівців вдало завербували для розробки нового танку КНР

неділя, 16 лютий 2020, 22:00

Українські спеціалісти незаконно брали участь в розробці китайського танку MBT-2000 для Пакистану, де вступив жорстку конкуренцію з Україною за пакистанський контракт. Українські інженери взяли участь у розробці моторно-трансмісійного відділення до кит...