Врятувати честь Зеленського, сховати Коломойського: Київська "Мала опера" скасувала прем'єру фільму-розслідування "Слідство.інфо" "Офшор 95", всупереч заздалегідь укладеному договору

Адміністрація розташованої на столичній Лук'янівці комунальної Малої Опери відмовилася надавати приміщення для показу фільму про офшорні оборудки Володимира Зеленського та Ігоря Коломойського Про це організатори прем'єри та автори стрічки в особі проєкту журналістських розслідувань Слідство.інфо написали в своєму телеграм-каналі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.

"Показ нашого фільму-розслідування "Офшор 95" про офшорне павутиння президента Зеленського і його команди під загрозою зриву! Кілька годин тому нам зателефонував директор Малої Опери Олексій Прасол і повідомив: "Ми не будемо показувати фільм про президента", - повідомляють вони.

Мала Опера, Київ
Згодом версія керівництва комунального підприємства змінилася - вони сказали, що у приміщенні немає світла і там взагалі відбувається ремонт.

"Ми приїхали на місце і переконалися: світло є, ремонту немає, а постери нашого фільму познімали зі стін Малої Опери, де вони висіли останні два дні", - зазначаєтся в заяві Слідство.інфо.

При цьому журналісти-розслідувачі наголошують, що з Малою Оперою ними завчасно укладався договір про оренду, за яку було проплачено наперед.

Слідом за Лісовим: Ще один високопосадовець відмовився від наукового ступеня

середа, 31 травень 2023, 22:43

Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак офіційно відмовився від наукового ступеня доктора технічних наук. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України. Бабак нагадав слова українського філософа Вол...

"Більшу частину міста контролює ворог": У Міноборони розповіли, що наразі відбувається у Бахмуті

середа, 31 травень 2023, 22:30

У Міноборони пояснили, що наразі відбувається у Бахмуті. Про це в ефірі телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України. Маляр зазначила, що не дивлячись на відносне затишшя по новинам із Бахмуту, там в останн...