Вручив квіти... чоловіку без рук: Лукашенко публічно зганьбився на урочистому заході (відео)

11 січня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко потрапив у незручну ситуацію на церемонії нагородження премією "За духовне відродження". Під час виступу Лукашенко зізнався, що, незважаючи на максимальні застереження, все ж таки захворів на коронавірус. Після цього він без захисної маски почав роздавати нагороди, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Хартія 97".

Підійшовши до чоловіка без рук на інвалідному візку, Лукашенко ніяково намагався вручити йому букет. Проте, зрозумівши, що нагороджений фізично не зможе прийняти його, самопроголошений президент поклав квіти на номінанта.

У результаті квіти підхопив чоловік, що стояв поруч, а Лукашенко поплескав безрукого чоловіка по плечу і пішов далі. "Хартія 97" зазначила, що на запис церемонії у білоруських ЗМІ цей незручний момент не потрапив.

"Для КНР зараз збройні зіткнення за участю Росії небажані": Чи просив Сі Цзіньпін Путіна не воювати з Україною

середа, 26 січень 2022, 23:29

У суботу інформагентство Bloomberg опублікувало з посиланням на джерело в Пекіні інформацію про те, що китайський лідер Сі Цзіньпін нібито попросив президента Росії Володимира Путіна не нападати на Україну під час зимової Олімпіади, проведення якої зап...

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...