"Все більше занурюється в ідеї українського націоналізму": У російській розвідці злякалися Зеленського

Головний розвідник РФ звинуватив президента України у спотворенні історичних фактів.

Директор Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Росії, голова Російського історичного товариства Сергій Наришкін заявив, що глава України Володимир Зеленський стає все більш прихильним ідеям націоналізму. Таку реакцію у нього викликали заяви українського президента в ході візиту до Польщі, передають Патріоти України із посиланням на "РИА Новости".

Головний розвідник РФ звинуватив його у спотворенні історичних фактів. "Пан Зеленський все більше і більше занурюється в ідеї українського націоналізму, забуваючи зовсім про те, за яким принципом називалися частини Червоної армії – за принципом географічного місця, де та чи інша частина формувалася, або ж, починаючи з 1943 року відповідно до географічної напрямку головних ударів", – стверджує Наришкін.

Він цинічно зазначив, що Львівська дивізія була сформована в Архангельську, а отримала свою назву після звільнення міста.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...