Все буде, головне не сполохати завчасно окупантів: Міноборони закликає до інформаційної тиші щодо контрнаступу ЗСУ

Українцям слід дотримуватись режиму "інформаційної тиші" та не поширювати інформацію про можливий контрнаступ Сил оборони. Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Добре, що ніхто публічно не обговорював контрнаступ на Харківщині до його початку. І була повністю закрита зона бойових дій для доступу будь-кого, крім військових. Тоді було реалізовано найуспішнішу операцію за час повномасштабного вторгнення з точки зору інтенсивності звільнення наших територій", — написала урядовиця на своєму Telegram-каналі.

Маляр зауважила, що тиша дала військовим можливість виграти час і виконати свою роботу.

"Я нагадаю, що стратегічні військові плани і задуми мають право оприлюднювати три особи в цій державі — Верховний головнокомандувач (президент), міністр оборони, головнокомандувач. Всі інші — лише цитувати", — наголосила вона.

Окрім того, урядовиця закликала не ставити експертам в ефірах питання, пов’язані з контрнаступом, не писати у блоги на цю тему та взагалі публічно не обговорювати військові плани української армії.

"У нас один стратегічний план — звільнити всі наші території. А деталі — то вже військова таємниця. Їх оприлюднюють три вищеназвані особи, коли є така військова задача. Бо інформація — це теж зброя і ми нею теж воюємо", — підсумувала Ганна Маляр.

ЗСУ готові до контрнаступу, але є "нюанс": Генерал Міллі оцінив можливості наших захисників

четвер, 8 червень 2023, 8:52

Українська армія готова до контрнаступальних операцій, однак не варто сподіватися, що війна закінчиться швидко. Зокрема, у цьому впевнений керівник Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі, передають Патріоти України. Не вщухають...

Краща за російські "Кинжал" та "Циркон": Іран показав свою "гіперзвукову" ракету Fattah, створену за участю РФ

четвер, 8 червень 2023, 8:44

Після того, як в Ірані зробили анонс щодо появи в арсеналі країни "гіперзвукової" ракети, яка за оголошеними параметрами краща за російський "Кинжал" та "Циркон", Корпус вартових ісламської революції продемонстрував її випробування. . На оприлюдненому...