Все буде знищуватися: Данілов прокоментував загрозу з боку Білорусі

Секретар РНБО переконує, що якщо дислокуватимуться засоби ураження нашої країни, ми їх маємо знищити. Про це Олексій Данілов заявив в ефірі всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання щодо можливості військового удару з боку Білорусі, Олексій Данілов сказав, що все, що небезпеку Україні, буде знищуватися.

"Якими силами та засобами – це вже питання наших Збройних сил, це питання наших спецпідрозділів, наших хлопців і дівчат, які розуміють, в який спосіб вони можуть використовувати ті чи інші засоби ураження на тих, чи інших територіях. Повірте, якщо десь будуть стояти засоби ураження нашої країни, ми їх маємо знищити. Це наше завдання, де б вони не перебували", - заявив секретар РНБО.

Проводила "референдум" про приєднання Херсонщини до РФ: В Одесі засудили прихильницю "русского мира" із Чорнобаївки

субота, 25 березень 2023, 14:29

Жительку Чорнобаївки Херсонської області засудили через участь у проведенні "референдуму" про приєднання регону до РФ. Вона отримала п'ять років за ґратами. Про це повідомили 25 березня у пресслужбі Приморського райсуду Одеси, передають Патріоти Україн...

Медведєв придумав, як "змусити збанкрутувати" іноземні компанії

субота, 25 березень 2023, 14:00

Заступник голови Ради Безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв вирішив вдарити по інтелектуальній власності іноземних компаній. Він закликав росіян користуватися послугами "піратів", передають Патріоти України. Після повномасштабного вторгнення рос...