
Партизани руху "Атеш" заявили, що в координації із Силами оборони знищили три вишки стільникового зв'язку з підключеними антенами РЕБ у Росії, щоб допомогти завдати удару по авіаремонтному заводу окупантів, передають Патріоти України.
У партизанському русі зазначають, що серію одночасних диверсій провели 17 березня. Її метою було послаблення системи РЕБ у Новгородській області. Після їх знищення повітряний коридор відкрився – і безпілотники СОУ змогли пройти цей маршрут без перешкод і завдати удару по авіаремонтному заводу в місті Стара Русса".
Деталі: За даними"Атеш", вишки були спалені в трьох точках — в районі Охвата (Тверська область РФ), Дем'янська та Валдая (Новгородська область РФ).
"Саме ці вузли створювали перешкоди для безпілотників Сил оборони України на всій ділянці маршруту" – додають у партизанському русі.
"Мета варта була цих зусиль. Завод спеціалізується на ремонті та обслуговуванні військово-транспортної авіації ВКС РФ — літаків Іл-76, Іл-78, двигунів Д-30КП та АІ-20. На момент удару на території підприємства перебували два літаки дальнього радіолокаційного виявлення А-50 — одні з найбільш дефіцитних машин у російських ВКС.
Відновлення займе місяці. Весь цей час путінська армія не отримає відремонтованих двигунів і не поверне до ладу техніку, яка вже перебувала на обслуговуванні".
Міністерство оборони відкрито ставить за мету, щоб у складі української армії до 50% посад штурмовиків та піхотинців обіймали іноземні найманці. Міністр оборони України Михайло Федоров в інтерв'ю ютуб-каналу PRESSING заявив, що в Україні з'являться дес...
За підсумками першого дня переговорів на саміті G7 у Франції риторика європейських політиків несподівано змінилася з тривожної на оптимістичну. Всупереч побоюванням, президент США Дональд Трамп продемонстрував готовність посилити тиск на Росію, передаю...