Все через "Приват"? Гончарук прокоментував дані WSJ про заморозку МВФ програми для України

Процес переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом рухається конструктивно та швидше, ніж минулоріч. Про це під час прес-конференції повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передають Патріоти України.

“Це не відповідає дійсності! У нас абсолютно нормальний робочий процес з колегами з Міжнародного валютного фонду. У нас є ціла низка задач, які ми маємо виконати. І звичайно, колеги з МВФ хочуть бути впевненими в тому, що Україна як держава робитиме все від неї залежне, щоб стягнути кошти платників податків, витрачені для вирішення ситуації з проблемними банками”, - пояснив прем’єр-міністр.

“Чутки про те, що програма заморожена, МВФ відмовився - це просто маніпуляції, яким не слід вірити”, - додав Гончарук.

“Наш процес (переговори з МВФ - ред.) рухається дуже конструктивно, швидше, аніж це було, наприклад, в минулому році, швидше, аніж це було три роки тому, коли ми обговорювали програму… Хочу нагадати, що ми обговорюємо довгострокову програму на три роки”, - зазначила міністерка фінансів України Оксана Маркарова.

"Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших": Окупант із донькою обговорили останні втрати росіян (аудіо)

неділя, 28 травень 2023, 19:14

Російський окупант спілкувався з дочкою. Вони обговорили втрати російських військових. Розмову оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України. «Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших в шту...

Дехто навіть руки цілував із вдячності: Ердоган знову роздавав в день виборів подарунки і гроші

неділя, 28 травень 2023, 18:44

Сьогодні в Туреччині проходить другий тур президентських виборів - вперше в історії країни. Як і під час першого туру, чинний президент Реджеп Таїп Ердоган роздавав своїм прихильникам гроші і подарунки. Про це повідомляє канал іномовлення України FREEД...