"Все йде за планом": Путін заборонив російським ЗМІ говорити про тривалість війни в Україні

Російська влада заборонила співробітникам державних ЗМІ інформувати населення про те, скільки днів триває так звана спецоперація в Україні. Кремль хоче, щоб росіяни менше задавалися питанням про те, чому за три місяці війни війська РФ так і не зуміли досягти значного просування. Про це пише "Медуза", посилаючись на джерела в Кремлі, мерії Москви та державних медіа. Такі вимоги пропагандистам надійшли напередодні 3 червня – сотого дня повномасштабної війни, передають Патріоти України.

"Акцентування уваги на датах, пов'язаних з війною, може змусити росіян задуматися про цілі та успішність вторгнення", – пояснило джерело в адміністрації диктатора Володимира Путіна.

Росіяни, згідно з соціальними опитуваннями, і так вважають, що "спецоперація" вже затяглася. Проте Кремль хоче, щоб населення було впевнене, що "все йде за планом". "Під час розмов про круглу дату завжди виникають питання: а чого до цієї дати вдалося досягти? Так повелося ще з радянських часів, коли були п'ятирічки, плани на них і так далі. Виходить, що зараз пред'явити до цієї дати майже нічого. Можна сказати, що взяті якісь населені пункти, але людям їхня назва нічого не говорить", – міркує джерело.

"Під’їхав близько до колони": Воїн ЗСУ одним залпом з "Граду" знищив 54 одиниці техніки РФ

четвер, 29 вересень 2022, 6:56

Український військовий з Рівного Дмитро Воронський, який служить у ЗСУ за контрактом, влаштував російським загарбникам "гарячу зустріч" на Донбасі. Одного разу він розстріляв одним залпом з ракетної системи залпового вогню "Град" одразу 54 одиниці техн...

"РФ напала на Україну. Ми не сліпі!": У Кабардино-Балкарії на мітингу жінки змусили втекти чиновника (відео)

четвер, 29 вересень 2022, 6:22

У Кабардино-Балкарії під час мітингу проти мобілізації жінки змусили втекти місцевого чиновника після дискусії, що Росія напала на Україну. Посадовцеві не було що сказати у відповідь, передають Патріоти України. . "Весь світ не заважає, а РФ повинна в...