"Все х*йово. Нас укри є*бут, як молодих... їсти нічого. Сьогодні йорка їли": Російські окупанти знову їдять собак на Херсонщині

У російських загарбників в Херсонській області є значні проблеми із забезпеченням.

Через це вони знову почали їсти собак. Про це свідчить листування окупанта, яку перехопила СБУ й опублікувала в Telegram.

"Все х*йово. Нас укри є*бут, як молодих. Собак їмо, їсти нічого. Сьогодні йорка їли. Йоркширський тер'єр", - написав загарбник знайомому.

"Нехай їдуть сюди й "малюють", - додав росіянин.

Він також попросив знайомого позичити йому грошей, щоб купити продуктів. Однак у цьому випадку "своїх не кидаємо" не спрацювало, адже товариш відмовив через те, що й сам не має коштів.

Скріншоти містять нецензурну лексику (18+)

Уточнення по нічній атаці на Крим: Сили СБУ уразили два аеродроми та засоби ППО, включно з "Панцирями-С1"

середа, 24 червень 2026, 11:58

Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...

Ударів буде більше? Трамп порадив Зеленському діяти сміливіше проти Росії

середа, 24 червень 2026, 11:40

Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...