"Все х*йово. Нас укри є*бут, як молодих... їсти нічого. Сьогодні йорка їли": Російські окупанти знову їдять собак на Херсонщині

У російських загарбників в Херсонській області є значні проблеми із забезпеченням.

Через це вони знову почали їсти собак. Про це свідчить листування окупанта, яку перехопила СБУ й опублікувала в Telegram.

"Все х*йово. Нас укри є*бут, як молодих. Собак їмо, їсти нічого. Сьогодні йорка їли. Йоркширський тер'єр", - написав загарбник знайомому.

"Нехай їдуть сюди й "малюють", - додав росіянин.

Він також попросив знайомого позичити йому грошей, щоб купити продуктів. Однак у цьому випадку "своїх не кидаємо" не спрацювало, адже товариш відмовив через те, що й сам не має коштів.

Скріншоти містять нецензурну лексику (18+)

"Йому потрібна велика перемога": Кулеба пояснив справжні мотиви Трампа щодо України

середа, 24 червень 2026, 10:59

Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...

Кремль може готувати провокацію "під чужим прапором", аби виправдати нову агресію, - глава МЗС Польщі

середа, 24 червень 2026, 10:49

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...