
Українські захисники продовжують вести успішний контрнаступ у Харківській області. Російські окупаційні війська в паніці втікають, залишаючи й техніку, й особовий склад, передають Патріоти України.
Ба більше, першим від українських військових киває п'ятами командування загарбників. Відповідне аудіоперехоплення опубліковано в Telegram-каналі "Досьє Шпигуна".
"Ми прокинулись сьогодні о 9 ранку в Ізюмі на*уй, виїхали з розташування – нікого немає, армія пішла, на*уй, всі пішли. Нас навіть ніхто про це не попередив. Усе командування пішло о 3 годині ночі, нікому про це не сповістивши. Всі, хто були по домівках, відходили, хто як міг, навіть пішки", – розповів один з окупантів.
Інший росіянин, який спілкувався з окупантом, що був в Ізюмі, розповів, що загарбники, втікаючи, кидали й техніку, й особовий склад.
"Вийшов зі мною сьогодні на зв’язок хлопець з ізюмського угруповання. Каже: це був пи*дець, втікали, просто бігли… кидали техніку, прої*али людей. Усе було дуже схоже, як коли ми відходили з-під Сум", – розповів він. Окрім того, він додав, що ця війна закінчиться для росіян "дуже погано".
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...