"Все командування пішло о 3 годині ночі, нікому нічого не сказало": Окупант розповів, як насправді війська РФ втікали з Ізюма

Українські захисники продовжують вести успішний контрнаступ у Харківській області. Російські окупаційні війська в паніці втікають, залишаючи й техніку, й особовий склад, передають Патріоти України.

Ба більше, першим від українських військових киває п'ятами командування загарбників. Відповідне аудіоперехоплення опубліковано в Telegram-каналі "Досьє Шпигуна".

"Ми прокинулись сьогодні о 9 ранку в Ізюмі на*уй, виїхали з розташування – нікого немає, армія пішла, на*уй, всі пішли. Нас навіть ніхто про це не попередив. Усе командування пішло о 3 годині ночі, нікому про це не сповістивши. Всі, хто були по домівках, відходили, хто як міг, навіть пішки", – розповів один з окупантів.

Інший росіянин, який спілкувався з окупантом, що був в Ізюмі, розповів, що загарбники, втікаючи, кидали й техніку, й особовий склад.

"Вийшов зі мною сьогодні на зв’язок хлопець з ізюмського угруповання. Каже: це був пи*дець, втікали, просто бігли… кидали техніку, прої*али людей. Усе було дуже схоже, як коли ми відходили з-під Сум", – розповів він. Окрім того, він додав, що ця війна закінчиться для росіян "дуже погано".

У ЗСУ більше можливостей: Британська розвідка проаналізувала українські удари по Криму та вказала на подальші цілі

неділя, 28 червень 2026, 9:06

Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...

Портников оцінив подальшу долю Криму: Що чекає на півострів

неділя, 28 червень 2026, 7:44

Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...