
Українські захисники продовжують вести успішний контрнаступ у Харківській області. Російські окупаційні війська в паніці втікають, залишаючи й техніку, й особовий склад, передають Патріоти України.
Ба більше, першим від українських військових киває п'ятами командування загарбників. Відповідне аудіоперехоплення опубліковано в Telegram-каналі "Досьє Шпигуна".
"Ми прокинулись сьогодні о 9 ранку в Ізюмі на*уй, виїхали з розташування – нікого немає, армія пішла, на*уй, всі пішли. Нас навіть ніхто про це не попередив. Усе командування пішло о 3 годині ночі, нікому про це не сповістивши. Всі, хто були по домівках, відходили, хто як міг, навіть пішки", – розповів один з окупантів.
Інший росіянин, який спілкувався з окупантом, що був в Ізюмі, розповів, що загарбники, втікаючи, кидали й техніку, й особовий склад.
"Вийшов зі мною сьогодні на зв’язок хлопець з ізюмського угруповання. Каже: це був пи*дець, втікали, просто бігли… кидали техніку, прої*али людей. Усе було дуже схоже, як коли ми відходили з-під Сум", – розповів він. Окрім того, він додав, що ця війна закінчиться для росіян "дуже погано".
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...