
Українські захисники продовжують вести успішний контрнаступ у Харківській області. Російські окупаційні війська в паніці втікають, залишаючи й техніку, й особовий склад, передають Патріоти України.
Ба більше, першим від українських військових киває п'ятами командування загарбників. Відповідне аудіоперехоплення опубліковано в Telegram-каналі "Досьє Шпигуна".
"Ми прокинулись сьогодні о 9 ранку в Ізюмі на*уй, виїхали з розташування – нікого немає, армія пішла, на*уй, всі пішли. Нас навіть ніхто про це не попередив. Усе командування пішло о 3 годині ночі, нікому про це не сповістивши. Всі, хто були по домівках, відходили, хто як міг, навіть пішки", – розповів один з окупантів.
Інший росіянин, який спілкувався з окупантом, що був в Ізюмі, розповів, що загарбники, втікаючи, кидали й техніку, й особовий склад.
"Вийшов зі мною сьогодні на зв’язок хлопець з ізюмського угруповання. Каже: це був пи*дець, втікали, просто бігли… кидали техніку, прої*али людей. Усе було дуже схоже, як коли ми відходили з-під Сум", – розповів він. Окрім того, він додав, що ця війна закінчиться для росіян "дуже погано".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....