"Все може скластися": РФ може використати ракетну атаку для наступальної операції, - військовий експерт

Масований ракетний обстріл інфраструктури України у майбутньому може мати військове значення, коли співпаде ракетний обстріл і потенційний блекаут з початком якоїсь наступальної операції на новому напрямку. Про це в ефірі "1+1" в рамках національного телемарафону розповів військовий експерт Петро Черник, передають Патріоти України.

"Все може скластися, всі сценарії треба розглядати, і до них готуватися. Чим краще ми прорахуємо множину загрозливих сценаріїв і до них підготуємося, тим легше нам буде. Абсолютно все може скластися. Не треба чекати, що ворог не нападе", - наголосив експерт. Військовий експерт зазначив, що на північному кордоні України зроблений можливий максимум для оборони.

Черник також наголосив, що війна для росіян – екзистенційна, якщо вони зазнають класичної воєнної поразки, Путін, найімовірніше, втратить своє життя, а Російська Федерація може стати на шлях свого розпаду.


У Слов’янську затримали зрадницю, яка наводила російські ракети на позиції ЗСУ

середа, 8 лютий 2023, 21:28

У Слов’янську Донецької області місцева мешканка допомагала окупантам наводити ракети та здавала позиції ЗСУ. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура, передають Патріоти України. У січні 2023 року жінка через соціальні мережі передавала представ...

"Пішли не лише хлопці": У Гвардію наступу записалося кілька сотень дівчат

середа, 8 лютий 2023, 21:15

До Гвардії наступу подано вже 10 500 заявок лише через сайт, серед добровольців є й дівчата. Середній вік кандидатів становить 33 роки. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Він наголо...