Все може статись швидше, ніж думають у Кремлі: Кілька країн НАТО вже заявили, що підтримують заявку України на вступ

Україна подала заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку. Низка членів Альянсу вже заявила про підтримку. Наприклад, про підтримку вступу України до НАТО заявили Канада та країни Балтії, передають Патріоти України.

Як країни підтримують вступ України до НАТО

Міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі наголосила під час брифінгу, що позиція країни не змінилася. Канада вірить у політику відчинених дверей НАТО. За словами дипломатки, Канада завжди вірила у те, що Україна має бути частиною НАТО. Окрім цього, країна продовжить постачати Києву озброєння та навчати українських військовослужбовців.

Країни Балтії

  • Також за вступ України до НАТО висловився глава МЗС Литви Габріеліус Ландсбергіс. Він наголосив, що прибалтійські друзі підтримують державу. Хоробрість українців надихає та може лише зміцнити союз.
  • Ідентичні повідомлення опублікували міністр закордонних справ Латвії Едгарс Ринкевичс та глава МЗС Естонії Урмас Рейнсал.

"Балтійські друзі України повністю підтримують якнайшвидше прийняття України до НАТО. Сміливість України, яка надихає, може лише зміцнити наш союз", – зазначили міністри.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...