"Все може закінчитися і завтра": Експерт розповів, коли чекати контрнаступу ЗСУ по всіх фронтах

Усунення Володимира Путіна призведе до дестабілізації російської влади і війна може закінчитися в найближчі терміни, але може і затягнутися до кінця року. Політичний та економічний експерт Тарас Загородній у чаті на Главреді зазначив, що тим часом Україна готує контрнаступ, передають Патріоти України.

"Кулеба (Дмитро Кулеба - глава МЗС України, - ред.) вже заявив, що Україна буде відвойовувати і Крим, і Донбас, тобто всю територію, окуповану Росією. Тим більше, після підписання ленд-лізу", - вважає Загородній. Переговорна позиція Києва буде відповідною. Переговори в будь-якому іншому ключі для України вже неприйнятні, пояснив експерт.

"Про ймовірні терміни закінчення війни я вже говорив. Додам тільки одне. Все це може закінчитися і завтра, якщо Путіна сьогодні знайдуть з сокирою в спині і скажуть, що це було самогубство. Така подія відразу ж призведе до дестабілізації російської влади, і РФ буде домагатися переговорів з Україною, тому що війна потрібна, в принципі, тільки Путіну", - зазначив експерт.

За його словами, якщо ж війна триватиме, то Україна піде в контрнаступ, і для цього вже є зброя. "Враховуючи масштаби захоплених територій, оптимістичний сценарій передбачає їх звільнення до кінця літа, песимістичний - до кінця року", - підсумував Загородній.

"Да кого защищать, нах*й? Мы никого не защищаем!": Окупант зізнався, що хоче втекти з війни в Україні (аудіо)

середа, 29 червень 2022, 7:30

Російський окупант, який більше не хоче воювати в Україні, вказав дружині на брехню кремлівських пропагандистів. Він відкрито заявив, що війська РФ безпричинно вторглися на територію сусідньої незалежної держави, яка не збиралася ні на кого нападати. П...

Все дуже серйозно: Армія Білорусі активно готується до вторгнення в Україну, - військовий експерт

середа, 29 червень 2022, 7:22

Військовий експерт, координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець проаналізував загрози, що походять від збройних сил Білорусі, передають Патріоти України. "Воювати Мінську доведеться не тому, що так хочеться йому самому, а тому, що цьог...